Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ, Факультет комп’ютерних наук та технологій НАУ спільно з ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».

З цікавими та актуальними доповідями виступили:

Сергій Гнатюк, д.т.н., професор, декан ФКНТ «ІТ як рушійна сила перемоги та повоєнного відновлення України»

Тетяна Охріменко, к.т.н., старший дослідник, заступник декана з наукової роботи ФКНТ «Технологічні тренди в галузі інформаційних технологій»

Олександр Вовна, д.т.н., професор, професор кафедри комп’ютерних систем та мереж ФКНТ «Розробка та дослідження кіберфізичних систем дистанційної ідентифікації вибухових речовин для розмінування території України»

Євген Артамонов, к.т.н., доцент, доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління ФКНТ «Можливості використання ресурсів студентських науково-технічних гуртків у закладі вищої освіти в післявоєнній відбудові України»

Наталія Рябчук, завідувач відділення комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, викладач вищої категорії Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ «IT освіта в повоєнний час»

На заході були присутні освітяни, науковці та майбутні абітурієнти ФКНТ і інших факультетів НАУ. Спікери ґрунтовно розкрили важливість інформаційних технологій та інновацій в контексті досягнення переваг на полі бою, а також в процесі майбутнього відновлення економіки та інших сфер нашої держави.