Наш Факультет комп'ютерних наук та технологій

Вивчай ІТ, досліджуючи!

Факультет було засновано у далекому 1965 році. За цей час він пройшов тривалу еволюцію та складні випробування часом. Сьогодні Факультет комп’ютерних наук та технологій (сучасна назва з 2023 року) готує висококласних та успішних ІТ-фахівців для різних галузей промисловості, у тому числі і для таких високотехнологічних, як авіаційна техніка та авіабудування. Наші викладачі регулярно підвищують кваліфікацію у провідних ІТ-компаніях та закордонних університетах. Науковці факультету успішно беруть участь у виконанні вітчизняних і закордонних науково-дослідних робіт та дослідницьких проєктів у галузі інформаційних технологій, що стосуються обробки та аналізу даних, машинного навчання і штучного інтелекту, захисту критичної інформаційної інфраструктури держави.

На факультеті функціонують такі кафедри:

Кафедра комп’ютерних інформаційних технологій

Кафедра комп’ютерних інформаційних технологій – має багаторічний досвід підготовки високо- кваліфікованих фахівців з комп’ютеризованих систем обробки даних та управління, впровадження сучасних інформаційних технологій у різноманітних галузях науки, промисловості та бізнесу, а також фахівців з розроблення та тестування програмного забезпечення.

Кафедра прикладної математики

Прикладна математика – початок для серйозної кар’єри в області інформаційних технологій, математичного та комп’ютерного моделювання фізичних процесів і систем, вирішенні задач прогнозування, оптимізації, системного аналізу. Логічне мислення, знання сучасних комп’ютерних технологій та математичних моделей – сильні сторони підготовки фахівців.

Кафедра Комп'ютеризованих систем управління

Кафедра комп’ютеризованих систем управління (КСУ) створена в травні 2000 року шляхом злиття трьох провідних кафедр колишнього факультету інформатики. Тому історія кафедри КСУ сягає корінням в історію цих кафедр-засновниць, які є одними з найстаріших в університеті. Кафедра на даний час здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за двома спеціальностями.

Кафедра Комп'ютерних систем і мереж

Випускники кафедри комп’ютерних систем та мереж отримують фундаментальну підготовку в галузі проектування та експлуатації комп’ютерних систем та мереж, а також використання сучасних інформаційних технологій, експлуатації корпоративних та глобальних мережевих систем; успішно працюють у наукових, освітніх, проектно-конструкторських, фінансових та інших закладах, установах та підприємствах.

Спеціальності нашого факультету

Як Вступити на наш факультеті?