Шановні колеги, Партнер Національного авіаційного університету, Фонд цивільних досліджень США CRDF Global https://www.crdfglobal.org/, спільно з українськими національними експертами з кібербезпеки розробили безкоштовний онлайн курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».
Цей курс складається з 11 навчальних анімованих відео-модулів (5-7 хвилин кожен) і триває в цілому 60 хвилин. У рамках курсу, за допомогою інтерактивних вправ і практичних завдань, слухачі зможуть вивчити базові правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах та у соціальних мережах, визначити фейкові новини і поширені помилки користувачів в цифровому просторі, та дізнатися, що потрібно робити, щоб запобігти впливам кібер-шахраїв.
Для проходження курсу необхідно зареєструватись за посиланням, обов’язково вказавши приналежність до Національного авіаційного університету: https://cybereducation.org/mc/index.php/usr/login/login?lang=uk
Курс рекомендований студентам, аспірантам і викладачам не профільних спеціальностей (крім спеціальності 125 “Кібербезпека”).

Якщо виникнуть питання чи потрібна додаткова інформація – прохання звертатись до координатора курсу Сергія Гнатюка serhii.hnatiuk@npp.nau.edu.ua