ФКНТ розвивається і підсилює підготовку фахівців з інформаційних технологій.

▶️Що таке Cyber Range UA?
Це інноваційна платформа, де студенти та фахівці зможуть відточувати свої навички захисту від кібератак у максимально реалістичних умовах.

Це спільний проєкт Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) при РНБО України, Національного авіаційного університету, українського постачальника програм з кібернавчання Cyber Unit Technologies. Ініціативу підтримали також CRDF Global в Україні та Державний департамент США.

▶️Чому це важливо?
Наші студенти першими в Україні матимуть змогу тренуватися на найсучаснішому обладнанні та відпрацьовувати найактуальніші сценарії кібератак.
Завдяки Cyber Range UA ми випустимо спеціалістів, які зможуть захищати цифрові активи України на найвищому рівні.

Ми пишаємося тим, що наш факультет є провідним в цій галузі!

І також, ми дуже раді що до нашої команди, з цього року, приєднався Єгор Аушев, CEO Cyber Unit Technologies, к.ф-м.н., доцент кафедри кібербезпеки НАУ.