Шановні колеги, Партнер Національного авіаційного університету, Фонд цивільних досліджень США CRDF Global https://www.crdfglobal.org/, спільно з українськими національними експертами з кібербезпеки розробили безкоштовний онлайн курс «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».
Цей курс складається з 11 навчальних анімованих відео-модулів (5-7 хвилин кожен) і триває в цілому 60 хвилин. У рамках курсу, за допомогою інтерактивних вправ і практичних завдань, слухачі зможуть вивчити базові правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах та у соціальних мережах, визначити фейкові новини і поширені помилки користувачів в цифровому просторі, та дізнатися, що потрібно робити, щоб запобігти впливам кібер-шахраїв.
Для проходження курсу необхідно зареєструватись за посиланням, обов’язково вказавши приналежність до Національного авіаційного університету: https://cybereducation.org/mc/index.php/usr/login/login?lang=uk
Курс рекомендований студентам, аспірантам і викладачам не профільних спеціальностей (крім спеціальності 125 “Кібербезпека”).

Якщо виникнуть питання чи потрібна додаткова інформація – прохання звертатись до координатора курсу Сергія Гнатюка serhii.hnatiuk@npp.nau.edu.ua

USAID (United States Agency for International Development) – це агентство уряду США, яке займається наданням допомоги країнам-партнерам для підвищення економічного розвитку, зміцнення демократії та підтримки гуманітарної допомоги.

 

USAID бере участь у багатьох програмах та ініціативах по всьому світу, що спрямовані на боротьбу з глобальними проблемами, такими як бідність, нерівність, покращення рівня освіти, епідемії та зміна клімату. Вони також допомагають зміцнити інституції та інфраструктуру в країнах-партнерах, що сприяє створенню стійкого та стабільного розвитку.

 

Факультет долучився до освітнього проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

 

Основне завдання проєкту це формування кадрового потенціалу України, а його особливістю є співпраця з українськими закладами вищої освіти з наданням доступу викладачам до сучасних віртуальних тренінгових лабораторій з кібербезпеки.

 

Сам проєкт розрахований на декілька наступних років, а починаючи з липня 2022 року у ньому вже беруть участь 15 викладачів НАУ, які проходять підготовку за такими напрямками:

 

Координатором проєкту від НАУ виступає заступник декана факультету Сергій Гнатюк.